Denna fantastiska lägenhet ligger i Uttendorf, nära skidområdet Kitzbühel - Kirchberg. Perfekt för en familj eller vänner eftersom det finns 3 sovrum som rymmer 5 gäster. Denna lägenhet har en balkong där du kan njuta av nylagade måltider och smutta på en kopp kaffe tillsammans.
Perfekt för långa promenader, skogen ligger bara 500 m bort. Sjön ligger bara 4 km från fastigheten om du vill tillbringa en dag vid sjön. Skidliften ligger bara 16 km och du kan njuta av skidåkning i skidområdet Kitzbühel - Kirchberg på vintrarna.
Centralvärme är installerat för en bekväm vistelse. Du kan laga mat efter eget val i det stora vardagsrummet. I trädgården kan du sträcka ut dig och koppla av i den friska luften. Det finns en egen ingång. Parkering är tillgänglig för din bekvämlighet. Du kan ta med 1 husdjur mot en extra kostnad på 8/8/natt.
Incheckning börjar kl. 16.00-18.00 och utcheckning är kl. 08.00-10.00.