Välkommen till ett modernt fritidshus på 165 m² vid Astrup Vig, omgivet av åkrar, skog och Limfjorden. Här är naturen alldeles nära, och rådjur kan ofta ses precis utanför fönstren. Det är nära till en fin badstrand, vackra promenadstigar längs fjorden och den danske poeten Jeppe Aakjærs tidigare hem.
Huset har fyra sovrum med dubbelsängar, ett sovloft, två badrum, ett stort öppet kök och allrum samt ett mysigt vardagsrum med en inbyggd braskamin. Köket är fullt utrustat och matplatsen rymmer åtta personer.
Utomhus väntar en stor träterrass på cirka 300 m² med flera mysiga sittplatser, en täckt terrass, pizzaugn och grill. Här finns även ett nedsänkt spabad för åtta personer, en utomhusdusch med varmt och kallt vatten samt en utomhusbastu med utsikt över Limfjorden.
För den som vill vara lite mer aktiv finns ett aktivitetsrum med biljard, bordtennis och dart.
En plats för er som söker lugn, natur, vackra omgivningar och tid att vara tillsammans – och som tar väl hand om huset och dess omgivningar.