Här väntar ett mysigt fritidshus som är skapat för en avkopplande semester för två. På 42 m² finns ett sovrum och en trivsam miljö där lugn, gemenskap och härliga semesterupplevelser står i fokus.
Vardagsrummet är husets naturliga samlingsplats. Tänd en brasa i braskaminen under svalare kvällar, koppla av med en bra bok eller njut av en lugn kväll efter dagens utflykter. Köket ger er möjlighet att laga semesterns måltider i er egen takt.
Utomhus väntar en stor trädgård på en vacker naturtomt. Här finns gott om plats för avkoppling, solbad eller ett spel på gräsmattan. Fågelsång och grönskande omgivningar skapar en rofylld atmosfär där det är lätt att varva ner.
Stranden ligger bara 1 300 meter bort och passar perfekt för en morgonpromenad, ett svalkande dopp eller en kväll med utsikt över Kattegatt. Den vackra nordkusten är känd för sina långa sandstränder, charmiga kustorter och den unika kombinationen av skog, hedar och hav. I närheten ligger både Gilleleje och Tisvildeleje med caféer, restauranger, små butiker och trevliga hamnar. Området erbjuder också fina vandrings- och cykelleder samt uppskattade utflyktsmål som Heatherhill och Tisvilde Hegn. Här förenas natur, avkoppling och upplevelser på bästa sätt.
Detta fritidshus är ett utmärkt val för par som söker en lugn semester nära strand, skog och några av Nordsjällands vackraste naturupplevelser.