Destinationer
Kontakt
Favoriter
Husägare
Semesterbostad i Den Ham

2 Sängplatser

Vatten : 5 km

Beskrivning

Detta unika semesterhus ligger i Den Ham och är en kopia av en historiskt byggd amerikansk timmerstuga som ofta finns på gästrancher i Amerika. Här kan du uppleva den ultimata amerikanska upplevelsen på kvällarna när du sitter på verandan. Huset har 1 sovrum och är perfekt för par.

Semesterhuset ligger inbäddat i ett naturreservat där du kan ta vackra promenader i skogen, 100 m bort. Det är också möjligt att göra trevliga cykelutflykter till Ommen eller Lemelerberg. Du hittar en restaurang, livsmedelsbutik, pubar, turistinformation och en offentlig simbassäng med en radie på 3 km. En sjö ligger 5 km från huset om du vill tillbringa en dag runt sjön.

En gasspis finns på plats för att hålla dig varm inomhus. En möblerad, frodig trädgård kan användas för att njuta av ditt morgonkaffe med utsikt över omgivningarna. Den autentiska miljön erbjuder moderna bekvämligheter och gör vistelsen till en fantastisk.

Faciliteter

Sovrum
  • Sängplatser : 2
  • Dubbelsängar : 1
Badrum
  • Dusch
  • Badrum : 1
Avstånd
  • Shopping : 3 km
  • Restaurang : 3 km
  • Avstånd till vattnet : 5 km
Köks faciliteter
  • Utrustat kök
  • Spis : Typ okänd
  • Mikrovågsugn
Inomhus faciliteter
  • Typ : Semesterbostad
  • Internet
  • TV
  • DVD
  • Trådlöst internet
Utomhus faciliteter
  • Trädgårdsmöbler
Lämpligt för
  • Husdjur kan tillåtas : Nej
  • Rökning : Rökning ej tillåtet

Bostadens läge

Recensioner

Lenie V

28 maj 2023

Heel mooie lokatie en prachtige blokhut.


Städning
Skick och reparationer
Läge
Faciliteter
Värde för pengarna

Låt dig inspireras av relaterade destinationer