Inbjudande, renoverat hus med plats för upp till 8 personer. Huset är ca 150 m2 stort och det ligger mitt i Skagen. Ni bor alltså väldigt centralt i förhållande till Skagens hamn och gågatan, och allt ni vill se och besöka i Skagen finns inom promenadavstånd.
Entrévåningen har toalett/douche, kök/alrum (med diskmaskin) med en ljus och trevlig matplats samt ett sovrum med dubbelsäng och TV. Från köket/alrummet finns tillgång till den stora, härliga terrassen.
En trappa upp ligger två stora allrum med utgång till en skön och rymlig takterrass. Dessutom finns två sovrum med dubbelsängar och ett sovrum med två enkelsängar. Ett av allrummen har braskamin, TV och DVD.
Här bor ni i ett riktigt skönt stadshus med gott om plats samt med en skön terrass og takterrass, och det mesta som Skagen erbjuder runt hörnet.