Charmerande, svartmålat semesterhus med vita knutar, beläget på en riktigt skön naturtomt.
Huset har en väldigt god inredning med 3 sovrum och ett underbart öppet kök i kombination med det bekväma allrummet, där det finns en bra soffgrupp och en braskamin. Från soffan ser ni ut över trädgården genom stora fönster.
Slappna av på den stora träterrassen medan ni njuter av utsikten över den uppvuxna trädgården. Där finns massor av plats för barnen att leka.
Något väldigt unikt är duschen där taket ovanför denna är glasat, det blir en speciell upplevelse att duscha under stjärnhimlen sent på kvällen. Förutom denna underbara dusch finns även både spaabad och bastu.
Ni kommer att bo på gångavstånd från en hållplats på Skagensbanan (Hulsig station). Härifrån går det tåg till både Fredrikshamn och Skagen. Tåget tar er hela vägen in till centrala Skagen och tar bara 10 minuter.