Trevligt fritidshus i en liten park i Zeewolde. Det finns tillräckligt med plats för 7 personer. Under sommarsäsongen kan du ta ett uppfriskande dopp i den gemensamma poolen som tillhör parken.
Det finns mycket att göra i området. Parken ligger i utkanten av Horsterwold, den största lövskogen i Västeuropa med många promenader och cykelmöjligheter. Du kan träna vattensporter på Veluwemeer och IJsselmeer och stranden och hamnen finns i Zeewolde själv. En dag på Dolfinarium eller Walibi är naturligtvis också roligt för hela familjen.
På bottenvåningen finns det mysiga vardagsrummet, som fortsätter genom matsalen och in i det öppna köket. Det leder till 1: a sovrummet och ett badrum. På övervåningen finns ytterligare 2 sovrum och ett badrum. Det finns en rymlig trädgård runt huset och en stenterrass med möbler, en grill och en eldstad.
Viktig husregel: inget buller eller luktbesvär efter 22.00.