Campayanerstammen

Campayanerna är ett stolt folk med många olika roller och uppgifter. Några utvecklar hemsidan som gör det lättare för dig att hitta ditt önskade boende medan andra sitter redo vid telefonerna för att svara på dina frågor. Gemensamt för oss alla är att vi arbetar för att ge dig och andra svenskar den allra bästa semesterupplevelsen.


Claus Pedersen

Claus Pedersen

VD och delägare

clausp@campaya.com

+45 20 86 03 89

Claus Sørensen

Claus Sørensen

Delägare

clauss@campaya.com

Jesper Kamp Kruse

Jesper Kamp Kruse

Pressansvarig

jesper@campaya.com

+45 28 29 05 35

Natasha Ahrensberg

Natasha Ahrensberg

Kundservice

support@campaya.se

+45 78 77 52 71

Nadia Simonsen

Nadia Simonsen

Administrativ allt i allo

nadia@campaya.com

Sussana Jagarinac

Susanna Jagarinac

Marketingmedarbetare

susanna@campaya.se

Kim Bowman

Kim Bowman

Marketingmedarbetare

kim@campaya.dk

+45 78 77 52 71

Isabel Morup

Isabell Mørup

Kundservice

support@campaya.se

+45 78 77 52 71

Freja Sander Hansen

Freja Sander Hansen

Kundservice

support@campaya.se

+45 78 77 52 71

Jessica Nicholas

Jessica Nicholas

Kundservice

support@campaya.se

+45 78 77 52 71